خاتمی ... کفشهایم کو؟

من هر چه این احمدی نژاد رو بیشتر میفهمم همانقدر خاتمی رو کمتر.

ممکنه من یه وقتی خریت کنم و با احمدی نژاد برم به جنگ آمریکا و استکبار جهانی اما عمرا حاضر نیستم با خاتمی حتا تا شاه عبدالعظیم هم سفر کنم ، حداقل خوبی احمدی نژاد در اینه که اونقدر احمقه و چنان احمقانه خالی میبنده که بچه شیرخواره هم میفهمه و خنده اش میگیره ، البته همینشم تا حالا کلی باعث افزایش طنز و شوخی در جامعه شده که به نظر روانشناسان این حرفها نه فقط برای جامعه مضر نیست خیلی هم برای تقویت روحیه جامعه مفید است، اصلا جای دوری نریم همین احمدی نژاد به تنهایی بزرگترین عامل توسعه طنزنویسی در تاریخ ادبیات معاصر ایران شده، درسته که ریده به اقتصاد مملکت ولی حداقل یه تاثیر مثبت ادبی داشته.
اما این خاتمی، درسته که به ظاهر حرف منطقی میزنه و خیلی هم بچه مودب و سربه زیریه ولی عملا باعث دلسردی و افت روحی جامعه هم میشه مثلا همین هفته ی پیش وقتی دعوای احمدی نژاد و حضرت عظما علنی شده بود مثل خروس بی محل یه هویی پرید وسط دعوا و گفت که مردم یه عذر خواهی به مقام عظما بدهکارند و "اگر به نظام و رهبری ظلم شده است به نفع آینده از آن چشم پوشی شود و ملت هم از ظلمی که بر او و فرزندانش رفته است می گذرد".
آخه تو رو سنه نه_ خایه داری برو اینو به مادر سهراب اعرابی بگو!

 یا امروز که با جوونای مثلا اصلاح طلب نشستی داشته اند،  در اومده گفته : "باید انتخابات آزاد برگزار بشه" .
یکی نیست به این بابا یه تقویم جیبی بده و بگه که عمو جان بیدار شو! الان دو ساله که از انتخابات گذشته ، دیگه داریم کم کم آماده میشیم که بریم راند یازدهم ریاست جمهوری.
 البته من همون اولشم خدمت آقا عرض کردم که اگه عقل تو کله ات است و میخوایی یه بیست سال دیگه به اون متکا های رهبری تکیه بدی بیا و از خیر این احمدی بگذر و تن بده به این رفورمیستها ، ولی حرف تو گوشش نرفت، حالیش نبود که رفرمیستها درسته که ممکنه یه کم لحاف و تشک آقا روجابجا کنن ولی این احمدی نژاد داره حکومت و آقامونو از بیخ میکنه.
ظاهرا آقا هر جوری چرتکه میندازه میبینه که خاتمی صد میارزه به احمدی نژاد ، چونکه احمدی به شش سال نرسید و ادعای امامت کرد در حالی که بیچاره خاتمی بعد از هشت سال تازه پذیرفته بود که شده یک تدارکاتچی

تیر ماه 1390