درود بر شرف زنان سعودی !

 
درود بر شرف زنان سعودی که روز جمعه بلادرنگ فقط پس از گذشت یکصد و پنجاه سال از اختراع اتومبیل ، با شهامت وصف ناپذیری دست به فرمان بردند و زدن تو پوز مردان سعودی!

و وای به حال مردان سعودی ، که اگه تسلیم اراده زن هایشان شوند بیچاره ها از این به بعد باید چهارتا اتومبیل اضافه جلو در خانه هایشان پارک کنند البته منهای زنان صیغه ایی شان.
در تماس تلفنی که با "خواهر منال الشریف" یکی از رهبران "جنبش فرمان" داشتم از ایشان پرسیدم دلیل اینکه این همه وقت دست به فرمان نبرده بودید چیست؟
خواهر منا الشریف در پاسخ گفتند: اووووووم ....والله اولا که ما خانمها آن هم از نوع اسلامی و از جنس عرب کلا سوار هر اتومبیلی نمیشیم، اتومبیل باید کلاس داشته باشه ما مثل این غربی های بی چشم و رو نیستیم که تا یه وسیله ایی اختراع میشه زرتی بخوایم ازش واسه راحتی زندگیمون استفاده کنیم ، واسه همینم یه صد سالی به خودمون فرصت دادیم تا هم این غربی های مادی گرا صنعت شون خوب پیشرفت کنه و اتومبیل هاشون مجهز به انواع وسایل راحتی و ایمنی و عیش و نوش بشه و هم از طرفی شاید این مردامون یه خرده عقلشون تکامل پیدا کنه ولی حالا که صد و پنجاه سال گذشته متوجه شدیم که هر چه تکنولوژی پیشرفت میکنه و مردم دنیا متمدن تر میشوند مردای ما نه فقط پیشرفتی نمیکنند بلکه یه جاهایی احمق تر هم میشوند این بود که دیگه تصمیم گرفتیم دست به دامن فیس بوک و تویتر شویم و یه جنبشی راه بیندازیم.
میپرسم خب واکنش مردای شما چی بود ، پاسخ میدهد : اوووووم ... در فیس بوک اومدن نوشتن هر جا زنها رو در حال رانندگی دیدید بگیرید و کتکشان بزنید!!!.... گفتم که... سخته آدم بشن
خب حالا اقدام بعدی شما چیه ؟
فکر کنم دیگه فرصت زیادی نداریم بخصوص که گفته میشه سال دو هزار و دوازه قراره قیامت بشه، حیفه این مردها احمق برن اون دنیا، جنبش بعدی ما هم "جنبش کتک زنی" مردان خواهد بود... یه روزی را اعلام میکنیم و اونروز هر جا مردی رو دیدیم به بهونه ایی میگیریمشو یه کتک مفصل میزنیمش ... البته بازم به یاری فیسبوک و تویتر،
خب به نظر شما اینجوری آدم میشن!؟
اووووووم ..... بعید میدونم .... ولی خب حداقلش دل ما که خنک میشه